Sklep | Serwis | Naprawa | Telefony komórkowe | Smartphone | Laptopy | Notebook | Netbook | Ultrabook | iPhone | Tablety | iPad | Nawigacje GPS | Skup telefonów | Sprzedaż | Sim-lock | Toruń

NAPRAWA LAPTOPÓW, NETBOOKÓW ULTRABOOKÓW – SERWIS TORUŃ

Laptopy jeszcze niedawno były towarem luksusowym, mało dostępnym. Dziś laptopy stały się wszechobecne i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. W pociągu, w kolejce do lekarza, czy też w łóżku – notebook umożliwia pracę w każdym miejscu i o każdym czasie. Dlatego też każda usterka i nawet krótkotrwała niemożność korzystania z tego urządzenia jest dla nas przysłowiowym końcem świata.

​ ​ ​ Zdarza się, że Twój laptop samoczynnie się wyłącza? Prawdopodobnie przyczyną tego stanu jest zanieczyszczenie układu chłodzenia, które doprowadziło do przegrzania się sprzętu. Również stare pasty termoprzewodzące i termopady na układach tracą swoje własności. Zapraszamy do serwisu laptopów Telkomtor w Toruniu, tu znajdziemy przyczynę i usuniemy awarię.

Naprawa i serwis Laptopów
Naprawa laptopów po zalaniu

Naprawa laptopów po zalaniu / zawilgoceniu

   Pracowałeś do późna, zasnąłeś, a kawa wylądowała na laptopie? A może tylko „kilka” kropelek soku zalało klawiaturę? Nawet jeśli działa nadal bez zarzutu nie możesz tego lekceważyć. Objawy uszkodzenia nie zawsze są natychmiastowe. Ciecz może wniknąć do notebook powodując jego korozję. A jeśli z baterii sączy się woda, to istnieje ryzyko trwałego uszkodzenia. Nie zwlekaj, przyjdź do serwisu laptopów na Rynku Staromiejskim 18 w Toruniu zdiagnozujemy problem i ocenimy ewentualne szkody. Sprawimy, że Twój komputer szybko wróci do dawnej formy.

Wymiana matrycy lcd, led w laptopie, netbooku, ultrabooku

   Nagle zanika obraz lub pojawiają się paski, przebarwienia, które uporczywie widnieją na matrycy? A może ekran jest ciemny i widać tylko tak zwaną „pajęczynę”. Jeśli tak to zapraszamy do wymiany matrycy w naszym serwisie laptopów Telkomtor. Przegrzanie sprzętu mogło także doprowadzić do uszkodzenia układu. A może grafika jest już przeciążona? Oddaj laptopa w ręce naszych fachowców, a oni zdiagnozują problem i doprowadzą urządzenie do dawnej świetności.
Wymiana matrycy w laptopie
Naprawa laptopów w Toruniu

Naprawa laptopów – różne usterki

   Jeśli nie możesz uruchomić swojego komputera przenośnego, to może oznaczać uszkodzenie układu zasilającego. Czy na pewno posiadasz oryginalny zasilacz? Może jest źle dobrany i nie jest w stanie dostarczyć napięcia o ściśle określonych parametrach. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas, uchroń swoje narzędzie pracy od rozległych uszkodzeń.

   Twój laptop wylądował kiedyś na podłodze, zapomniałeś się rzucając go na wydawałoby się miękkie łóżko? Niestety nawet niewielki wstrząs może być przyczyną uszkodzenia dysku i innych podzespołów w laptopie. Warto dmuchać na zimne i przyjść do naszej siedziby przy Rynku Staromiejskim 18 w Toruniu. Sprawdzimy, czy nie ma żadnych mikro urazów, a w razie potrzeby postaramy się naprawić je. W naszym serwisie pracują wyśmienici fachowcy, którzy przy użyciu profesjonalnego sprzętu poradzą sobie z każdą usterką…

Poniżej zamieszczamy także krótki poradnik, którego przestrzeganie uchroni nasz komputer od wielu usterek i wydłuży jego żywotność:

1Pamiętajmy, aby regularnie czyścić otwory wentylacyjne, albo czyścić biurko, na którym stoi laptop. Położenie komputera na zanieczyszczonej powierzchni może sprawić, że w krótką chwilę owe zanieczyszczenia znajdą się we wnętrzu komputera. Czyszczenie powinno się przeprowadzać okresowo, tak jak wymianę oleju i filtrów w silniku samochodu.

3Pamiętajmy, że przenoszenie laptopa trzymanego za matrycę w szybkim czasie może doprowadzić do jej poważnej awarii oraz uszkodzenia zawiasów w obudowie.

2Pamiętajmy, że twarde dyski komputerów są na takie sytuacje bardzo wrażliwe. Zamiast rzucić laptopa na łóżko – połóżmy go. Zamiast przenosić go luzem w plecaku, użyjmy odpowiedniego pokrowca, czy etui. Pamiętajmy także, że twarde dyski podczas pracy obracają się z prędkością kilku tysięcy obrotów na minutę. Dla zachowania bezpieczeństwa własnych danych i uniknięcia uszkodzenia twardego dysku starajmy się włączony komputer przenosić delikatnie i ostrożnie.

4Unikajmy też najtańszego akcesorii, pochodzących z nieznanych źródeł.

WYPOSAŻENIE NASZEGO SERWISU

Więcej szczegółowych informacji na temat poszczególnych marek

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress